Strony

2 listopada 2019

Kuracja przeciw wypadaniu włosów w dwóch krokach - KEEP Professional


O ile wypadające włosy to normalny i naturalny proces ich wymiany, o tyle ich nadmierne wypadanie powinno być dla nas sygnałem ostrzegawczym, że w naszym organizmie dzieje się coś niedobrego. Dokładnie tak było w moim przypadku. Przyznam się Wam, że na początku trochę zlekceważyłam ten problem, dopiero po jakimś czasie zrobiłam badania krwi i okazało się, że mam problemy z tarczycą. Jednak mimo tego, że zaczęłam regularnie brać leki, to moje włosy nadal są osłabione i przerzedzone. Postanowiłam więc coś na to zaradzić i takim sposobem trafiliśmy z Krzyśkiem na stronę Internetową marki KEEP Professional, która w swoim asortymencie posiada zestaw (szampon + serum) przeznaczony do kuracji przeciw wypadaniu włosów. Od ponad miesiąca testujemy ten zestaw, więc dzisiaj bez żadnych wyrzutów sumienia możemy się z Wami podzielić naszą opinią. Jesteście ciekawi? W takim razie zapraszamy do przeczytania naszej recenzji.

  
Zestaw tak jak wspomnieliśmy Wam wcześniej składa się z szamponu oraz serum. Opakowania obu tych produktów to buteleczki z wygodnymi w użyciu dozownikami, które pozwalają aplikować odpowiednią ilość produktu. Ich grafika utrzymana jest w odcieniach szarości, czerni oraz złota. Bardzo nam się podoba. Jest jeszcze jedna mała, ale bardzo praktyczna rzecz, którą jest numeracja butelek. Dzięki niej nigdy się nie pomylimy! Najpierw serum, a potem szampon - jasne? Jasne, bo buteleczki obu tych produktów są odpowiednio ponumerowane. Niby banał, ale... ile razy zdarzyło Wam się w życiu pomylić kolejność stosowania np. jakiś kosmetyków? Nam wiele razy. Dlatego naszym zdaniem ponumerowane butelki to świetny pomysł. Jesteśmy pod wrażeniem, że w końcu znalazła się firma, która zwróciła na to uwagę i wykorzystała przy produkcji swoich kosmetyków.


Krok pierwszy to serum przeciw wypadaniu włosów. Jest to kosmetyk o bardzo gęstej formule (przez dużą zawartość olejków) - dlatego 10 minut przed użyciem tego produktu trzeba zanurzyć butelkę w gorącej wodzie. Serum ma zapach przypominający masło shea. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ładny, kremowy zapach. Dzięki czemu rozprowadzanie serum na skórze głowy jest bardzo przyjemnym zabiegiem. Gdy już to zrobimy należy dokładnie wetrzeć serum we włosy, a następnie odczekać maksymalnie 2 minuty. Teraz możemy przejść do następnego kroku.

Krok drugi to szampon przeciw wypadaniu włosów. Jest to kosmetyk o wodnistej formule. Ma niebieski kolor i świeży, ale miejscami również o lekko słodki zapach. Szamponu potrzebujemy do dokładnego umycia głowy, dlatego używamy go aż dwukrotnie. Później pozostawiamy go na głowie przez około 3 minuty, a po upływie wskazanego czasu pozbywamy się pozostałości preparatu. Musimy pamiętać o tym, że należy zrobić to bardzo, ale to bardzo dokładnie.


Kuracja przeciw wypadaniu włosów od KEEP Professional sprawdziła się u nas świetnie. Ja muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona działaniem zarówno szamponu, jak i serum. Efekty zauważyłam już po miesiącu stosowania. Na szczotce pozostaje o wiele mniej włosów, a na mojej głowie zaczęły pojawiać się "baby hair", których co prawda nie lubię, bo zawsze utrudniają mi wykonanie fryzury, ale... przecież są to malutkie, nowe włosy, a dzięki nim już niedługo moja fryzura będzie jeszcze bardziej gęsta. Oboje z Krzyśkiem jesteśmy zadowoleni z tych produktów. Używamy ich raz - dwa razy w tygodniu i nasze włosy są w lepszej kondycji - co oboje zauważamy. Są mocniejsze, silniejsze, a przede wszystkim dobrze odżywione. Dajcie nam w komentarzach znać czy też zmagacie się z problemem nadmiernie wypadających włosów. Jeśli tak, to rozważcie zakup kuracji przeciw wypadaniu włosów od KEEP Professional. Warto jej wypróbować tym bardziej, że produkty te są produkowane w Polsce, a konkretniej w Grudziądzu - całkiem niedaleko od naszego miejsca zamieszkania co sprawiło, że dużo chętniej sięgnęliśmy po te produkty. Mamy ogromny sentyment do polskich kosmetyków. Firma KEEP Professional jest dowodem na to, że na naszym rynku mamy świetnych producentów. Szkoda tylko, że tak mało osób o nich wie, dlatego puszczajcie informację w świat. Możecie śmiało udostępniać naszą recenzję. Takie wsparcie bardzo się przyda.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz